STANOVISKO STVOŘITELE LIDSTVA AUMJEHOVA OHLEDNĚ VÁLEČNÉ POČÍTAČOVÉ HRY TAME THE WITCH

NIKDY JSEM NIC TAKOVÉHO NEKÁZAL VYRÁBĚT. BYL TO PLAGIÁT A POSTUPNĚ ČÍM DÁL TÍM VĚTŠÍ PODVOD VYTVOŘENÝ DO POSLEDNÍ PODOBY VÁLKY ZA ÚČELEM PSYCHOTRONICKÝCH POKUSŮ NA LIDECH SE ZDRAVÍM ZEJMÉNA, ZA ÚČELEM LIKVIDACE NEŽÁDOUCÍCH OSOB PRO ZLOČINNOU LUFTHAFFE A PRO PŘEVZETÍ PSYCHOTRONICKÉ HRŮZOVLÁDY NAD PLANETOU ZEMÍ BOHEMIÍ A S CÍLEM GENOCIDY NÁRODA ČESKÉHO, KTERÝ VZNIKL AŽ V SOUVISLOSTI S BOJEM O BOŽÍ MANŽELKU. CELÁ FILOZOFIE ZA TOUTO HROU BYLA FAŠISTICKO ARIÁNSKÁ DEMAGOGIE ZALOŽENÁ NA LŽI, FALEŠNÝCH SVĚDECTVÍCH, PODVODECH A MANIPULACI S LIDSKÝM VĚDOMÍM SMĚREM DO PSYCHOTRONICKÝCH BITEV O MOC, MAJETKY A PERSPEKTIVU ŽIVOTNÍ. www.svedkovejehovovidekujeme.cz/stanovisko-stvoritele-lidstva/

Stránka je v procesu plnění.

TAJNÁ FAŠISTICKÁ POČÍTAČOVÁ HRA 

TAME THE WITCH

Jak vznikla, jak byla koncipována, kde se vzal námět, za jakým účelem byla prezentována a co přinesla světu.

Matrixová hra Tame the Witch vznikla jako plagiát zprávy z L'MURTENETU.

Šlo o psychotronickou nadvládu nad světem.

Muži rodu Rockefeller v roce 1974 ukradli Charlesovi Taze Russelovi jeden ze STVOŘITELSKÝCH INKARNAČNÍCH vynálezů INKARNAČNÍ GENERÁTOR MELCHISEDEK a v něm byl program budoucnosti naší planety Země, na které se měla narodit BOŽÍ MANŽELKA na přelomu 20. a 21. století.

Bylo tam řečeno, že se BOŽÍ MANŽELKA rodí jednou za 90 miliard let uprostřed a že je naprosto jedinečná a bez ní tento svět nefunguje. 

BOŽÍ MANŽELKOU SE STÁVÁ AUMPERESA BOHEMSKÁ, TO JE ŽENA, KTERÁ ZA CELOU DOBU STAVBY NIRVÁNY VE VŠECH SVÝCH INKARNACÍCH NEJVÍCE TRPĚLA PRO BLAHO OSTATNÍCH A NEJVÍCE PRO NIRVÁNU BYLA OCHOTNÁ PRACOVAT. BOŽÍ MLÝNY TO POČÍTAJÍ PŘESNĚ.

Každému muselo být jasné, že když by ji někdo zabil, že by byl konec světa. 

Rockefelleři na základě tohoto vynálezu začali plánovat psychotronickou válečnou síť skrze kterou chtěli převzít vládu nad planetou Zemí BOHEMIÍ ne podle božích pravidel nenásilí, ale skrze hrůzovládu teroru. Začali napodobovat funkce L'MURTENETU nejprve ve VKV síti, kde šlo vyrábět velké válečné plasmové generátory a sestřelovat například letadla, lodě, odstřelovat budovy, atomové elektrárny, podniky a lidi. 

Chtěli být ale nenápadní a tak později začali budovat mikrovlnnou síť tajně v rámci sítě komunikační pro mobilní síť a internet a zapojili ji do elektrického proudu v každé domácnosti celoplanetárně. Tím byla celá elktrická síť a síť wifi a mobilní nebezpečná pro kohokoli, koho si vyhlídl psychotronický kat. nemělo to pravidla, každý si mohl zabít koho chtěl a pořídit si ještě postup a vyšší zbraně za jeho vraždu.

Počítačová hra vznikla později po mnoha pokusem s psychotronickými zbraněmi celosvětově, až když byl zaváděn internet a mobilní sítě. Tedy někdy v 70. letech 20. století.

Poselství v L'MURTENETU předělal Luzern, kterého fašističtí Rockefelleři připravili o jeho život jeho mutilací, přežil, nemohl se vrátit domů, spojil se s příbuzným, který mu pomohl, a chtěli se jim pomstít a uchvátit jejich zbraně, o kterých se dozvěděl z ilegality, lstí. Přežil jejich vraždu, vzchopil se, dostal se k moci a vymyslel jak je zničit. 

Vymyslel pro fašistickou psychotronickou NWO LUFTHAFFE počítačovou hierarchickou hru, která se zvrhla ve vyvražďování Čechů genocidou, neboť měli nejdelší D.N.A a fašisté je celosvětově chtěli zničit jako národ Ježíše Krista, což tam nebylo uvedeno, ale vyšší hierarchie to věděla od roku 2019. Původně chtěli čechy jenom zneužívat na psychotronické a toxické a parazitární pokusy se zdravím, neboť jejich hlavním příjmem jsou finance z lékařských úkonů a léků a vyšetření a testů.
Kdyby ve hře zůstala BOŽÍ MANŽELKA, nikdo by na ní neútočil. 
Chtěl vychytat všechny zločince rychle. Sám měl nejvyšší zbraně a myslel si, že nechá zločince útočit a potom je všechny povraždí sám. Akorát že byl zachycen STVOŘITELEM LIDSTVA, který přebral jeho tělo a donutil ho tento ukradený L'MURTENET navždy uzavřít. Sám pak zemřel BOŽÍ RUKOU.

Předtím nechal vyrobit počítačovou hru Tame the Witch, která byla pro vyrábění psychotronických katů a pro psychotronické pokusy na lidech původně a teprve později v roce 2016 na popud Petra Konráda z Hradiště na Písku označil ve své hře svoji manželku a již tenkrát vyvolenou BOŽÍ MANŽELKU s nejdelší genetickou linií světa žena za Evu, za údajnou matku lidstva, která prý může za všechny hříchy světa, což nebyla pravda. otočil proti ní všechny téměř, co tuto tajnou nelegální válečnou vražednou hru o nadvládu nad světem hráli.
BOŽÍ MANŽELKA není Eva, v lidském těle Avatarském fungovala jako MAHAMMAYA SHAKTI, která rodila vajíčka. Máme mnohem delší vývoj evoluční, než uvádí Bible.

Zločinci, kteří měli v úmyslu spáchat genocidu na nejprastarejší metropolitní rod lidstva, který se nachází převážně na českém území, celou hru hráli jako zavraždění Evy a všech okolo ní. A tak poštval Luzern na BOŽÍ MANŽELKU, která zde byla označena po jejím narození, celou celosvětovou psychotronickou bandu.

Místo těšení se na BOŽÍ MANŽELKU vznikl hon na umučení "Evy".

CHTĚLI STVOŘITELSKÝ ROD ZLIKVIDOVAT A UCHOVAT SI POUZE JEHO VAJÍČKA A SPERMIE, ABY JE MOHLI ZNOVU VYVOLAT KDYKOLI BY SE JIM ZACHTĚLO. CHTĚLI MANIPULOVAT LIDSKÝM VĚDOMÍM I GENOFONDEM.

Uvědomujeme vás, že Eva byla neandrtálská černoška, narodila se o 6000 let později než MAHAMMAYA SHAKTI a na zemi není a už tady nebude. Avataři byly zárodečné organismy a jako osobnosti měli jiná těla. 
Eva dosáhla věčnosti a žije v království SVAROG, tedy u JEHOSHUY SVAROGA, legendárního Ježíše Krista. Sleduje nás v televizi a bude se rodit znovu na zem jako CÍSAŘOVNA ČERNÝCH asi za 200 let.

Ve stvořitelském LMURTENETU bylo napsáno, že BOŽÍ MANŽELKA se pozná tak, že bude mít nejdelší genetickou linii a jak to fašisté zjistili, začali se rýpat v lidském genetickém kódu, aby mohli zjistit, kdo by to mohl být. A tak vymysleli celý vyhlazovací zneužívající program LEBENSBORN.

Aby měli všechny Čechy pod kontrolou po genetice, začali fašisté útoky na Čechy všemi způsoby co to šlo.

Jakmile se BOŽÍ MANŽELKA narodila, byla ihned zaměřena po genetice a celý život jí fašisté zaměřovali velkými plasmovými generátory a kurvili jí všechny možné orgány, aby byla nemocná a měla prostě potíže a nemohla se správně rozvíjet do všech svých talentů. všechno, co dělala, fašisté ničili. Ničili jí zdraví, perspektivu, vztahy, majetek, finance, podníkání, pověst a ničili jí tělo, aby vypadala jako pokřivená čarodějnice. Vytvořili jí pověst kurvy, kterou rodiče údajně prodávali jako prostitutku od dětství. Nic z toho nebyla pravda. Poštvali na ní téměř všechny fašisty, co hráli tuto hru o životy všech.

Byla složitě zachraňována i z Ruské Federace, která ve spolupráci s ABSOLUTNÍM STVOŘITELEM LIDSTVA a jeho dimenzí ETHERU sestavila antipsychotronickou ochranu planety Země BOHEMIE.